Mēs šobrīd strādājam: visās Latvijas pilsētās un reģionos
20131004_171738

Ģeotermiskās apkures zondes uzstādīšana

Ja plānojat savā mājā uzstādīt siltumsūkņu apkuri, pirmais nepieciešamais darbs būs Ģeotermiskās apkures zondes uzstādīšana. Udensjums.lv meistari ģeotermālās zondes vertikālās uzstādīšanas darbus veic visā Latvijas teritorijā, tāpēc rakstiet vai zvaniet mums, ja šobrīd jums ir aktuāli šādi darbi.  Jums ērtā laikā paveiksim pirmos darbus, lai arī jūs savā īpašumā varētu ierīkot visā pasaulē atzīto, videi draudzīgo siltumsūkņu apkuri!

 

Ģeotermija ir tā siltuma enerģija, kas atrodas zemes gruntī un dziļākajos slāņos. Pateicoties saules staru iedarbībai, šī enerģija pastāvīgi atjaunojas un uzglabājas zemes dzīlēs.  Līdz ar klasisko enerģijas resursu (ogļu, naftas, dabasgāzes) sadārdzināšanos un zinātnes attīstību, jau 20. gadsimtā notika arvien plašāki pētījumi par to, kā apgūt un izmantot zemes dzīlēs uzkrāto enerģiju.

 

  • Ģeotermiskās zondes uzstādīšana ir pirmais solis, lai ēkā ierīkotu siltumsūkņu apkures sistēmu. Ir svarīgi to paveikt kvalitatīvi un pareizi, jo tas ir visas sistēmas pamats.
  • Ģeotermisko zondi uzstāda vertikālā veidā, tieši augsnē un tā nodrošina sūkņa pastāvīgu savienojumu ar apakšemes enerģijas avotu.
  • Piegādātais siltums no zondes tālāk cirkulē uz siltuma sūkni un tālākajā procesā nodrošina visas apkures sistēmas darbību – veic ēkas apkures, silto grīdu un ūdens sildīšanas procesu.
  • Siltumsūkņi samazina mājas energopatēriņu apsildei par 75% salīdzinājumā ar citiem apkures veidiem.
  • Siltumsūkņi spēj ne tikai apsildīt ēku, bet, izmantojot ģeotermālo siltumenerģiju, nodrošināt arī mājas dzesēšanu karstajā gadalaikā.

 

Ja jums ir aktuāli ģeotermiskās zondes uzstādīšanas darbi, zvaniet mums pa tālruņa numuru +37127882757. Ģeotermiskās apkures zondes uzstādīšanas darbus veicam visā Latvijā!